Köşe Koltuk Modelleri ile Eviniz Zevkten Dört Köşe!

Köşe Koltuk Modelleri ile Eviniz Zevkten Dört Köşe!

Yataş Grup bünyesinde faaliyet gösteren Enza Home; kalite, fonksiyonellik ve konfor gibi aradığınız bütün özellikleri şık ve modern tasarımlarla birleştiriyor. Yenilikçi ve farklı fikirleri ile evinizde havalı ve bir o kadar da rahat oturma alanları oluşturmanıza olanak tanıyor. Karakterinizi ve estetik anlayışınızı rahatça yaşam alanlarınıza yansıtmanızı sağlayan Enza Home, yeni sezonda da evinizin her köşesinde kullanışlı zevk ve stil sahibi bir alan yaratmanıza imkân sağlayacak köşe koltuk modelleri ile öne çıkıyor. Markanın köşe koltuk takımı modelleri, oturma alanlarında yenilik yapmak isteyenlere göz kırpıyor.


Köşe Koltuk Takımı İle Klasik Görünüm Olmadan da İddialı Bir Salon Yaratmak Mümkün!
Lüks ve estetik bir salon görünümü için klasik bir oturma gurubu şart anlayışı, günümüzde yerini yavaş yavaş modern, rahat ve kullanışlı oturma gruplarına bıraktı. Evinizin en dikkat çeken alanı olan salonda dinamik bir hava katan köşe koltuk modelleri doğru renk ve kumaş seçenekleri ile istenilen o çarpıcı etkiyi yaratmakla kalmıyor, klasik görünümden hoşlanmayan kişiler için de iddialı bir etki yaratıyor. Modern köşe koltuk tasarımları; evin neresinde kullanılacağına bağlı olarak; konuma göre sağ ya da sol alanda tercih imkânı sağlıyor. Misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için yatak haline de getirilebilen tasarımlar, ihtiyacınıza uygun bir oturma alanı oluşturmanızı sağlıyor. Dilerseniz bir bütün olarak kullanabileceğiniz köşe koltukları zevkinize ve alanınıza göre parçalı olarak da kullanabilir, hayal ettiğiniz estetik tasarımları evinizde oluşturabilirsiniz.


Hayal Ettiğiniz Konfor, Köşe Takımı Modelleri İle Sizinle!

Oturma odaları evimizde en çok vakit geçirdiğimiz, kendimizi dinlediğimiz, kitap okuyup televizyon seyrettiğimiz dinlenme alanımız olması ile birlikte zaman zaman çocuklarımız için bir oyun alanı, arkadaşlarımız ile verdiğimiz bir kahve molası mekânıdır. Doğal malzeme kullanımı, estetik dokunuşlara sahip tasarımları ve yumuşak dokulu, tay tüyü, keten, kadife gibi birbirinden şık ve farklı kumaş ve renk seçenekleri ile Enza Home köşe koltuk ile kendinize ait bir alan yaratabilir keyifli bir kitap okuma köşesi oluşturabilirsiniz. En keyifli kahve-çay sohbetleri için samimi bir ortam yaratabilir, kaliteli ve dayanıklı, kolay temizlenebilen ve terletmeyen kumaş seçenekleri sayesinde bu alan ile çocuklarınızla keyifli oyun zamanları yaratabilirsiniz. Köşe koltuk modelleri ayaklarınızı hemen uzatabilme imkanı sunarak vadettiği eşsiz konforla, televizyon ve film keyfinize keyif katmanızı sağlar.


Büyük ve Küçük Mekânlar İçin Farklı Kullanım Kolaylıkları
Birbirinden şık köşe koltuk modelleri ile mekânlarınıza en uygun seçeneği en doğru renk ve kumaş kombinasyonu ile oluşturabilir, yaşam alanınıza ferahlık katabilirsiniz. Küçük olan odaların dekorasyonu her zaman büyük alanlara göre çok daha zor olmuştur. Mekânın basık durmaması ferahlığını kaybetmemesi önem taşır. Bu noktada minimal bir alanınız varsa bu alanı en doğru şekilde değerlendirebileceğiniz ölçüye sahip köşe koltuk modeli tercih edebilirsiniz. Küçük alanlarınız için birbirinden farklı ölçü seçeneklerine sahip olan Enza Home köşe koltuk modelleri ile yaşam alanınızda istenilen etkiyi yaratabilir, mekânınızı olduğundan daha geniş gösterebilir ve hayalini kurduğunuz o keyif köşesine dilediğiniz gibi sahip olabilirsiniz. Hem alandan tasarruf sağlar hem de daha fazla oturma alanı elde etmiş olursunuz. Geniş alanlarda kullanılan daha büyük ölçülere sahip köşe koltuklar, ortamın daha modern görünmesini sağlarken, evinizin şık ve dikkat çeken bir tasarımını da ortaya çıkarır. Kalabalık buluşmalarda puflarla ideal sayıda oturma alanı oluşturabilirsiniz.
Çağdaş tasarım anlayışı ile evinizde yıllar boyunca kullanabileceğiniz rahat ve kullanışlı köşe koltuk modelleri; Enza Home mağazalarında birbirinden farklı renk ve kumaş seçenekleri ile sizleri bekliyor. Hemen keşfedin; evinizde dilediğiniz konforu yakalayın.

Be first to comment