Yatak Odalarının Ruhunu Yansıtan Yatak Örtüleri

Yatak Odalarının Ruhunu Yansıtan Yatak Örtüleri

Yatak örtüsü modelleri, yatak odası dekorasyonunun en önemli ayrıntılardan biri olmakla birlikte, tamamlayıcı görevi görür. Yatağa serildikleri an odanın havasını değiştiren yatak örtüleri, özellikle yatak odasının ruhunu yansıtan en önemli detayları içinde barındırır. Rengarenk desenlere sahip olanından yumuşak dokunuş sunan pamuklu örtülere, sadeliği yansıtan, kendinden desenli modellerden süslü tasarımlılara kadar birçok yatak örtüsü modeli sunan Yataş Bedding, geçmişten gelen kalite ve güvence ile her dekorasyon türüne uygun örtüler bulmanızı sağlar.

Huzur Veren Özel Tasarım Yatak Örtüleri ile Tarzınızı Konuşturun

Hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak örtüsü modelleri ile her ihtiyaca uygun, benzersiz seçenekler sunan Yataş Bedding, aradığınız konforu şıklıkla birleştirir. Yeni evlenecekler, evini yenileyenler, odasına yeni bir kimlik kazandırmak isteyenler için üretilen çift kişilik yatak örtüsü modelleri, 240 x 260 cm ölçüleri ile standart olarak sunulur. Yatak örtülerini takım olarak kullanabilmek için yanında iki adet yastık kılıfı da verilir. Kırmızı, sarı, turuncu gibi sıcak tonlara sahip renk tercihlerinde bulunarak odanıza dinamik, aktif, canlı bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Mavi ve gri gibi soğuk tonlara sahip renk tercihlerinde bulunarak odanızda minimal, sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Genç odalarının düzenlenmesinde ya da yetişkin odalarının dekorasyonunda, hem rahat hem de dinamik bir ortam oluşturabilmek için Yataş Bedding tek kişilik yatak örtüsü modelleri tercih edilebilir.  Genellikle 180 x 250 cm ölçülerine sahip olan örtüler, bir adet yastık kılıfı ile takım olarak sunulur. Küçük dokunuşlar ile odanıza hareket katmak istiyorsanız uçları saçaklı modellerden Minho ya da Tatoo’yu tercih edebilirsiniz. Yataş Bedding’in iki örtüsü de, spor ve rahat bir görünümü hayatında öncelik olarak belirleyenler için iyi bir seçim olabilir. Bu iki model örtü ayrıca pike olarak da kullanılabilir. Böylece hem yatak örtüsü hem de pike takımı olarak değerlendirilebilecek kullanışlı ve dekoratif ürünlere aynı anda sahip olabilirsiniz.

Yataş Bedding Konforunu Uykunuza Taşıyın

Yatak örtüsü modellerinin içeriği pamuk ya da şönil iplik dokumadan oluşur. Bazı modellerde jakarlı özel dokuma da kullanılır. Jakarlı dokuma, örtüye dikkat çekici ve estetik bir görünüm katar. Yatak odalarının küçük, fakat bütünü oluşturan detaylarını ortaya çıkarır. Yataş Bedding’in şık ve sofistike tasarımları farklı yaş, cinsiyet, meslek ve ilgi alanlarına sahip insanların kendilerine uygun bir ürünü mutlaka bulabilmesini sağlar. Seçmiş olduğunuz bir model ya tek renktir ya da alternatif olmak üzere iki farklı renkte sunulur. Bu da desenlerin özgünlüğünü ve modelin biricikliğini koruyarak size ait, sizi anlatan, sizi yansıtan dekoratif yatak odalarına sahip olmanızı sağlar.

Yatak örtülerinin dekorasyonunuzu tamamlamasının yanında bir diğer özelliği de yumuşak dokuları ve pike olarak kullanılabilmeleri sayesinde rahat bir uyku düzeni sunmasıdır. İster çift ister tek kişilik örtüler olsun genellikle aynı üründen farklı ölçüler sunularak herkesin uyku rahatlığı sağlanmaya çalışılır. Yumuşacık dokusu ile uyku konforunu arttıran örtüler, derin bir uyku çekerek günün yorgunluğunu atmanızı sağlar.

Mutluluk Garantili Yatak Odası Dizaynına Sahip Olun

Uykuya geçmeden önce kitap ve derginizi alıp Yataş Bedding’in yatak örtüleri üzerine uzanarak günün yorgunluğundan uzaklaşıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu anlarda içinizi ısıtan renklere, yumuşak dokulara ve göz zevkinizi besleyen tasarımlara sahip örtüler görmek sizi mutlu eder. İster rengarenk desenlere ister minimal tasarımlara sahip yatak örtüsü modellerinden dilediğinizi seçerek, tarzınızı yatak odanıza taşıyabilirsiniz. Yataş Bedding’in kalitesi ve özgün yatak örtüsü modelleri ile sizi mutlu eden anları doyasıya yaşayabilirsiniz. Ruhunuzu yansıtan yatak odası dekorasyonu ve günün en dinlendirici saatleri için Yataş Bedding yatak örtüsü modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Be first to comment