Sevgi Çemberi Oluşturmaya Davetlisiniz…

1233340_592423244134189_2134941749_n

29 Eylül Pazar günü gerçekleştireceğiniz planınız şimdiden belli hayırlı olsun!..

Farkındalık adına yaptığım sevgi duyuruları, gönül adımları ve dostluk buluşmalarına bir yenisini daha ekliyorum arkadaşlar.

Sizi, 4. Down Sendromu Dostluk Yürüyüşü’ne davet ediyorum.

Maddi olarak hiçbir beklentisi bulunmayan bu yürüyüşün tek bir amacı var; o da toplumu bilinçlendirmek ve herkese farkettirebilmek bu güzel yürekli dostlarımızı.

Toplumda yer alan genel bir engelli algısı var ki; her gün lanet okuduğum, her gün dertlendiğim, her gün can yaktığım bir durum. Maalesef ki, insanlarımız fazlasıyla bilgisiz, katı ve kötü olabiliyor bu konuda. İşte tam olarak bu noktada, yürüyüşün amacı devreye giriyor ve kafalardaki tüm kötü algıları tersine çevirmek adına böyle bir kaynaşma ortamı sağlanıyor.

“Hayata +1 değer katmak için, sizi de bekliyoruz!” sloganıyla pek çok yerde karşılaşabileceğiniz bir dostluk çağrısı bu. Gelin, gülümsetin, gülümseyin.

Engel fikirleri, katı yürekleri, kötü sözleri el birliğiyle yok edelim.

29 Eylül Pazar günü, saat 15:00’da Mecidiyeköy Cevahir AVM önünde toplanıp elele yürünecek bugünde sizi, tüm yürekleriyle sevecek bu kadim dostlarımızın yanında görmekten fazlasıyla mutluluk duyacağız.

Hem onlara, hem de o koca yürekli ailelere destek olmak için, Allah’ın izniyle orada olacağım ve en önde elimi tutan pek özel dostlarımla birlikte haykıracağım sevgi sözcüklerimi.

Siz de gelin, tutun elimizden. Sevgi çemberimiz büyüsün, insanlığa ulaşalım…

Be first to comment