“TOÇEV” Yararına, Moda ile Sevgi Dokunuşu…

okuyankızlar

Okumak isteyip de, küçük yaşta omuzlarına büyük yükler alan ve bu yüzden okul hayatını devam ettiremeyen çocuklarımızın, eğitim alabilmesi için yıllardır varlığını sürdüren TOÇEV; “Okumak , her çocuğun hakkıdır” inancıyla yola çıktığı günden beri, çocuklar için gereken tüm çabayı gösteriyor ve bunu en güzel, en doğru, en inançlı şekilde de her geçen gün yükselerek sürdürmeye devam ediyor.

toçev

TOÇEV’in şimdiki farkındalık projesi ise; herkes tarafından bilinen bir dalda, amaçlarını duyurmak ve yardım toplamak oldu. Modanın önde gelen tasarımcılarıyla bu yola yüreğini koyan TOÇEV, küpe modellerinden, tişörte; şık yakalardan, kolyelere kadar en özel ürünleri ADL mağazalarında ve belli başlı internet sitelerinde satışa çıkardı. Siz de desteğinizle okuyamayan çocuklarımıza yardım edebilir, onların hayatına katkı sağlayacak bu parçaları gururla üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Cengiz Abazoğlu tasarımı ve ADL üretimi tişörtler ya da Zeynep Arıner aksesuarlarıyla TOÇEV’e  yardımda bulunurken, aynı zamanda ünlü tasarımcıların en özel parçalarıyla da şıklığınıza şıklık katacak; herkesi bu sorumluluğa davet etme şansını yakalayacaksınız.

yaka

Gittigidiyor.com, adilisik.com ve mecrea.com üzerinden satışa çıkarılan tasarımların ücretleri de cep yakmayan türden.

Sosyal sorumluluk ve insanlık adına siz de yüreğini bu destekle ihtiyacı olan çocuklarımıza dokundurarak ve geleceğin en iyi doktor, avukat, öğretmen ya da ressamlarına yürüdükleri bu yolda yoldaş olarak hayat vermek istiyorsanız; kolları sıvayın ve önce bu özel tasarım parçalardan satın alın, sonra da yaptığınız bu iyiliği başkaları da yapsın diye duyurabildiğiniz her yerden duyurun. Böylelikle sevgi ağacımız her geçen gün çok daha büyüsün, yeşil olsun, çiçek açsın…

Şimdiden tüm çocuklarımız adına verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler…

gittigidiyor.com satış için tıklayınız.

mecrea.com satış için tıklayınız.

Be first to comment