Bumerang Ödülleri “En İyi Çıkış Yapan Blog” Adayı

 

Sanırım çok heyecanlıyım. Günlükten hallice diye çıktığım blog yoluna bir tutkuyla bağlanacağım, hayatımdaki her özel an ve bilgiyi sizinle paylaşmak isteyeceğim hiç gelmezdi aklıma.

Attığınız o şahane mailler, gönderdiğiniz hediyeler, sevgi sözleriniz ve içtenliğinizle dünyanın en mutlu canlısı oluyorum her geçen gün.

Görmediğim, tanımadığım, duymadığım onlarca dostum var şimdi.

Çoğu kez dertleşiyor, önemli detayları paylaşıyor, fikirler sunuyor ve mutlu oluyorum sizinle. 

Şimdi bu blog serüveni biraz yön değiştirdi ve heyecanımı kocaman bir hale getirdi. Bumerang ödülleri geçtiğimiz yıllarda da takip ettiğim bir serüvendi ama bir gün aday olmak, yarışmak asla aklıma gelmezdi. Sanırım kalbimin büyük bir kısmını blog telaşı sardı şu günlerde. Dediğim gibi mutluyum, keyifliyim. Bu heyecanı yaşayabilmek ve herkes her şeye göğüs gerip başım dik savaşabilmek gururumu yüceltiyor.

Hayatımda bana destek olan eşim ve aileme sonra da size tüm mahçupluğum ve sevgimle teşekkür ederim.

Biliyorum bu ödülü almak bir hayal. Kalbimi kıracak düşler peşine düşmek istemiyorum ama yine de bir umut besleniyor işte.

Bugüne kadar elini ve yüreğini tutarak geldiğim sizlerden,  jüri önüne çıkabilmek için oy vermenizi istiyorum. Utanarak, sıkılarak, kızararak :/

Ama oyların kullanımı bedava 🙂 Yapmanız gereken BU LİNKE tıklamak, telefon numaranızı yazmak ve gelen mesajdaki kodu oradaki kutucuğa girmek. Çok basit ve ücretsiz olduğu için isteyebiliyorum zaten 🙂 Ve merak etmeyin telefon bilgileriniz tamamen gizli tutuluyor.

Şimdiden oy verenlere de vermeyenlere de çok teşekkür ederim. Sizinle büyümek, başarabilmek ve en önemlisi ütopik kafamın içinde kurduğum ütopyayı hayata geçirebilmek çok özel… İyi ki varsınız…

4 Comments

 • Yanıtla Ekim 26, 2014

  nur

  Bence hayal değil. Sen bu ödülü çokta güzel hakediyorsun. Umarım senin olur 🙂 bol şans

  • Yanıtla Ekim 26, 2014

   utopikkafa

   Çok teşekkür ederimm 🙂 çok çok duygulanıyorum bunları duyunca 🙂

 • Yanıtla Kasım 6, 2014

  Yasemin

  Başarılar umarım ilk 3e gireriz Bende Bumerang’la gurur duyarak En uzman blogdayım 😀

  • Yanıtla Kasım 6, 2014

   utopikkafa

   Hepimiz için en misi olsun o zaman 🙂

Leave a Reply