En İtici Çiftler

 

Hayatın her alanında karşımıza çıkan sevgili ya da eşlere adım başı rastlıyoruz doğal olarak. Ama bir grup ilişki yaşayan insanlar var ki; susarak bir yere kadar dayanabilirdim doğrusu.

Tahammül edemediğim gereksiz samimiyetleri ve daha pek çok başlık bugünün sabah konusu. İşte çileden çıkaran aşık canlıların yaptığı ve karşı taraftan inanılmaz derecede komik görünen davranışlar.

—  Hala ve hala baştan aşağı aynı giyinme çabası. Yakışmıyor işte. Sirk gösterisinden çıkmış da beş dakika bir şeyler yemek için ortalıkta dolanıyormuşsunuz hissi veriyor insana. Hele bir de pembe ve mor tonları… Yapmayın ne olur!..

ikiz-gibi-giyinen-sevgililer_266387sevgililerin-aynı-kıyafetleri-giymesi_191150

—  Sevgilisinin aldığı çiçek demetiyle tüm gün salına salına gezen kız ve “ben çiçek aldım” kasılmasıyla yanında gevşek bir ağızla dolanan erkek… İtici.

prima-intalnire

Her kavga, tartışma anında birbirine ağza alınmayacak derecede ağır ve sarsıcı küfür edenler. Vallahi ben utanıyorum görünce arkadaş.

tartismak

— Yapışık ikiz gibi her dakika dip dibe olan ve tüm cümlelerine mıç mıç ifadelerle başlayıp, çocuk gibi konuşmayı tercih eden fazla samimi ve sınırsız sevgililer. Kafalarını tokuşturup, kıvılcım çıkarmak istediğim anların en baş sebepleri.

agzini-yamultarak-cocuk-gibi-konusan-sevgili-1

— Erkeğe çantasını taşıtan kız, kızın çantasını taşıyan erkek… Pek sevimsiz doğrusu.

manpursesmall-1

— Girdikleri her ortamı zehir eden ve tüm dikkatleri üzerlerine çekip keyifleri kaçıran ama gün sonunda da barışıp geçen sıkıntı dolu dakikalara küfrettiren çiftler. Kısaca ortam bozucu, kafa ütüleyiciler de diyebiliriz.

Not: Bu maddeye fotoğraf bulamadım sizi hayal gücünüzle baş başa bırakıyorum.

— Sürekli başka çiftleri kıskanıp, onlar gibi davranmaya çalışan “Çin Malı” çiftler. Ya da yan sanayi. Ya da …

344874622764

— Görgüsüz aşıklar. Çoğu sonradan görmedir ve bulundukları her ortamda sadece paradan bahsederler. Karısı ya da sevgilisine aldığı bilmem kaç milyon dolarlık hediyeyi övünerek anlatan adamın, koluna girerek sadece kafasını sallayıp onaylayan gevşek suratlı kadın… Hani şeytan öyle şeyler fısıldar ki kulağınıza… Yapamazsınız ama.

black-couple-and-money-e1336352097455

Şimdilik aklıma gelen en itici ve dikkat çekici sevgili halleri bunlar. Aklınıza gelen başka maddeler varsa ekleyebilirsiniz. Tişikkirler 🙂

 

 

 

 

 

Be first to comment