“Burada Yer Alanlar Hayal Ürünü Değil; Tamamen Gerçektir.”

435058-3-4-f6505Ayıp ayıp! Utanın. Dün şahit oldum daha. Metrobüse kızlı erkekli biniliyor. Nerede dedim bu bölme? Neden kadın erkek aynı yerde? Üstelik bir ten teması, bir dokunma hali. Tövbe dedim içimden. Ne günlere kaldı bu dünya? Yanacağız vallahülazim…

Saçma di’ mi?

Anlamsız ve kırık kafalı canlıların sarf ettiği belden aşağı cümleler hepsi… Uydurulmuş bir hikaye gibi…

Bir kadına vahşice “seks objesi” gözüyle bakmak sapıklık olarak algılanmıyormuş artık bu ülkede. Mesela adam tecavüzünü tamamlamadığı için, tam da yarısındayken yakalanınca indirimli alıyormuş cezayı. Ceza mı? Sadece üç beş kuruşluk para işte.

Efendime söyliyim kızlar çocuk yaşta satılıp duruyormuş bir kaç koyuna. Sonra eşler öldürülüyor, evlatlar annesiz bırakılıyormuş… Ama gel gör ki; hiçbiri de günah sayılmıyormuş bu ülkede.

En kötü hikaye, en acı son gibi geliyor cümlelere dökünce. Oysa hepsi gerçek. Adamlar yememişler, içmemişler ve sadece kadınlara dikmişler gözü. Sanırsın ki kadınlar bu dünyaya indirilen şeytanmış da, onlar da pata küte atıyorlarmış taşlarını.

Annen, eşin, kızın yok mu diyorsun öfkeyle. Sonra bir bakıyorsun; biri sekreterini almış ikinci eş diye, diğeri aldatıyormuş önüne gelenle…

Söylenecek öyle çok söz var ki… Ama, artık tiksinecek mide bile kalmadı bizde.

Üniversite öğrencilerini kızlı erkekli aynı evde zina yapıyorlar diye suçlayan zihniyetlerin hayatlarının herkesten leş, herkesten çamurlu olduğunun hepimiz farkındayız gayet de.

Siz istediğinizi söyleyin efendim; ben tapıyorum! Okuyana, öğrenene, bilgi peşinde koşana ve hakkını sonuna kadar savunana tapıyorum.

Evinde ne mi yapıyor onlar? Emin ol senin yaptığından çok daha temizini ve günahsızını yapıyorlar. Bir dur, düşün, kendini gör aynada ve tövbe et artık. Tövbe et ki biraz olsun sıyrıl cehennem azabından…Aldığın günahlar, acıttığın yürekler aştı gitti dünyayı…

DUR, SIYRIL, KOP ve NE OLUR BİRAZCIK İNSAN OL. BİRAZCIK İNSAN…

Be first to comment