Yeşilçam Dostları

İşte size Yeşilçam’ın iki büyük ismi ve görülmemiş en özel fotoğrafları…

Biri yakışıklılığı ve karşı konulmaz bakışlarıyla gelmiş geçmiş en büyük jön Ayhan Işık; diğeri 7’den 70’e herkesin, aramızdan ayrılışının üstünden uzun yıllar geçmesine rağmen hala sevdiği ve müthiş saygı beslediği Sadri Alışık…

Yıllar öncesinin egoya kurban gitmemiş dostlukları, en nefis hatıralar ve çocuklarıyla geçirdikleri keyif yüklü anlarıyla bu fotoğraflara çok şaşıracaksınız.

Dipsahaf’ın sitesinden aldığım bu fotoğraflar için sanırım bütün Dipsahaf gönül verenlerine kalbimin her zerresiyle kocaman teşekkür etmem gerekiyor.

Eski ve yaşanmışlık seven herkesin büyük bir hayranlıkla bakacağı fotoğraflar sadece bu müthiş ikiliden ibaret değil sitede ama; Ayhan Işık ve Sadri Alışık’ın o kadar güzel, o kadar samimi bir ilişkileri varmış ve bunu öyle güzel yansıtmışlar ki; sanırım burada paylaşmamak en büyük ayıp olurdu onlara karşı.

Kerem Alışık’ın çocukluk hali, ikilinin yer yer karlar üstünde, yer yer boğazın zamanında tertemiz olan sularında verdikleri pozlar ve müthiş gülümseyişleri.

Buyrunuz ve hayran kalınız efenim… Ruhunuz şad olsun güzel insanlar… İyi ki vardınız ve kalbimizde hala varsınız…

ayhn ışık

ayhan sadri

ol

sadri-alisik-ayhan-isik

tumblr_lvbiya71pH1qenrdgo1_500

052

Be first to comment