Vintage Tutkunlarına “By Retro”

Vintage kıyafetler, retro gözlükler, dönemlerin kendine özgü çanta modelleri ve duvarların her noktasında asılı eski fotoğraflar…

Taksim Suriye Pasajı içerisinde yer alan ve dönem dizi ya da filmlerinin en baş kostüm sponsoru olarak akışta ismini görmeye alışkın olduğumuz  By Retro, vintage tutkunlarının vazgeçilmez alışveriş durağı olarak varlığını uzun yıllardır sürdürmeye devam ediyor.

retro by

Ciddi bir birikim ve çalışmaya şahit olduğumuz By Retro’da gelinlikten, pantolonlara; ayakkabılardan, elbiselere aklınıza gelebilecek her şey var giyime dair.

Bazen 30’lar, bazen 50’ler… Her dönem, her stil, her moda askılardan selamlıyor sizi. Müşterilerin ise en çok 70’ler modasına meraklı olduğunu, tercihlerinin de genellikle bol paça pantolon ve diz boyu çiçekli elbiselerden yana olduğunu söylüyor çalışanlar.

Çok farklı, heyecan duyulası bir atmosfer var burada. Fazla uçuk olmayan ama pazar ya da çarşı kadar da uygun karşılaşmayacağınız fiyatlandırmalar mevcut etiketlerde.

İstanbul’un en büyük ikinci el mağazaları sıralamasında başı çeken By Retro, vintage stilinde en önemli iki marka olan Delta ve Mitex”in de Türkiye distribütörlüğünü yaparak bu işte ne kadar inançlı ve başarılı olduğunu herkese kanıtlamış vaziyette.

retrofotoSiz de kıyafetlerinizde eski ve şık modellere yer vermek, o dönem ruhunun içerinde kendinizi görmek istiyorsanız Suriye Pasajı’na uğramadan, By Retro havasını solumadan hiçbir yere uğramayın.

İstediğiniz her tür ve stile tanıklık edeceğiniz ByRetro’da günü dışarıda bırakın ve geçen seneler içerisinde keyifli bir yolculuğa çıkarak hayatınızı farklı zamanlara taşıyın…

Güzel dakikalar, keyifli alışverişler…

 

By Retro

 İstiklal Cad. Suriye Pasajı No:166/C Taksim / İstanbul

Be first to comment