Marilyn Monroe ve Salaş Stil

Siz de pek çok insan gibi Marilyn Monroe hayranıysanız sizi şöyle alalım

Salaş sokak stili ve muhteşem duruluğuyla karşımızda kusursuzca duran Marilyn Monroe gibi giyinmek için gerekli olan tüm detaylar bu kombinde!

Aslında  tek parça olarak görseniz -asla giymem- diyeceğiniz giysileri, Marilyn Monroe üzerinde görünce nasıl da şaşırdınız değil mi? Mesele de zaten; farklı sentezler yapıp, ortaya harika sonuçlar çıkarmakta. Bol bir etek, triko üst, son dönemin geri dönen modası yakalar ve rahat bir bot. En önemlisi de oldukça hafif ve sade görünen günlük bir makyaj.

Marilyn Monroe, denilince akla ilk olarak onun son derece seksi ve dikkat çekici kıyafetleri gelir. Oysa ki; Marilyn, sadeliğin en çok yakıştığı nadir ünlülerden. Daha doğrusu bu kadına ne giyse, hangi tarza bürünse fazlasıyla yakışıyor. Çok özel, haddinden fazla güzel bir kadın bu Marilyn…

Evet belki hiçbirimiz, hiçbir zaman, hiçbir tarzda bu kadın kadar güzel olamayacağız ama, örnek almakta tek bir sakınca görmüyorum. Fizikselliğiyle kendini dünyaya kanıtlamış birini örnek almak sanırım kimsenin gocunacağı bir şey de değildir zaten.

Uzun lafın kısası; eğer ki rahat giyinmekten hoşlanıyor, bir de Marilyn gibi bir kadını baş tacı yaparım diyorsanız bu stili moda haznenizde mutlaka bulundurmalısınız…

Ruhun şad olsun Marilyn… Güzellik sembolü, rüya kadın… Işığınla aydınlanıyoruz hala…

Üst kısımda görmüş olduğunuz kombin detaylarına bukombin.com adresinde yer alan sayfamdan ulaşabilirsiniz. 

 

 

Be first to comment