.ultrAslan’dan Köy Okullarına Yardım Projesi.

1545171_10152205407209265_1643726432_n

ultrAslan 13. yılında bir farkındalık projesine daha imza atıyor ve ülkenin sahipsiz kalan köylerine, oradaki okuma istekli ancak maddi durumu yetersiz olan çocuklara okul araç-gereçleri ve soğuklara karşı koruyucu giysiler gönderiyor. 

Bu farkındalık projesini yaparken de bizlerden yardım istiyor.

Bize ne gibi bir sorumluluk düşüyor diye merak ediyorsanız şayet, hemen belirteyim;

*Bot
*Mont / Kaban
*Kazak / Sweat / Gömlek
*Atkı / Bere
*Pantolon
*Kırtasiye malzemeleri gibi ihtiyaçları olabilecek her ürünü gücünüz yettiğince alacak ve 27 Ocak  – 14 Şubat  tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu kampanya kapsamında MNG Kargo aracılığıyla “164564598” Müşteri Numarasıyla %50 indirimli olarak; Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Seyrantepe / İstanbul adresine göndereceksiniz.

Burada takım rengi önemli değil. Hangi takımı tutuyor, hangi sporu seviyorsanız sevin. Burada tek bir hedef var. O da; çocukların gülümsemesi…

Bizden çok uzaklarda, yaşam standartlarımızdan oldukça farklı bir yaşam var. Elimizi uzatalım ki; onlar da bir gün başka çocuklara el uzatabilsinler. Çekip kurtaralım onları bu çamurlu, soğuk ve kurak topraklardan.

Haydi! Elinizi taşın altına koyun ve ufak ya da büyük bir şekilde siz de gülümseyişlere katkıda bulunun. Gönderen, gönderemeyen, düşünen ya da imkanı olmadığı için sadece dua eden tüm güzel yüreklilere şimdiden teşekkürler. Dünya bu iyilik ve güzelliklerle daha bir harika oluyor. Günaydın herkese…

1 Comment

 • Cevapla Aralık 15, 2015

  MEHMET ERİKLİ

  Merhaba Ben köy okullarına yardım konusunda gönüllü çalışan bir öğrenci velisiyim. Balıkesir’in Sındırgı ilçesine bağlı köy okullarının yeni eğitim yılı için kitap, kırtasiye,okul çantası,eğitim metaryalleri,bilgisayar, projeksiyon, fotokopi makinası,iç ve dış cephe boyası,oyuncak, kıyafet, ayakkabı, genel temizlik malzemesi,sıvı sabun vb. konularında yardım arıyoruz.
  Konuyla ilgili isterseniz detaylı bilgi verebiliriz. İlgileneceğinizi ümit ederek, iyi çalışmalar diler; saygılarımı sunarım.
  Mehmet Erikli
  0506 792 02 77 erikli_memo10@hotmail.com

Leave a Reply