VitrA ile Doğallıktan Beslenen Estetik

VitrA ile Doğallıktan Beslenen Estetik

VitrA, estetik ve dayanıklı seramik ürünleri ile hem yaşam alanınızın atmosferini değiştiriyor hem de uzun süreli kullanım sunuyor. En yeni teknolojiler kullanılarak tasarlanan ürünler; banyo, mutfak, koridor, oda, teras ve balkonları göz alıcı zeminlere ve duvarlara kavuştururken uzun yıllar ilk günkü doğallığını ve parlaklığını da koruyor. VitrA, birbirinden şık koleksiyonları ile hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı veriyor. Göz kamaştıran renkleri ve zarif dokuları ile beğeni toplayan karo seramik modelleri, yaşam alanınızın her köşesine dokunuyor. 

Colorbody Porselen Karolarla Etkileyici Tasarımlar

Bünye rengi ile aynı renkte sır ve baskılar içeren colorbody porselen karo modelleri, oldukça dayanıklı dokularının yanında estetik özellikleri ile de öne çıkıyor. Aşınmaya ve kırılmaya dayanıklı ürünler, konforlu bir kullanım sunuyor. VitrA Stonelevel koleksiyonu, duvar karoları ve porselen karolarla banyonuzun ambiyansını değiştiriyor. Beton ve taşı harmanlayan koleksiyon, brüt beton dokusunu ve doğal taşın tanecikli yapısını bir araya getiriyor. Doğal taş görünümü sunan Stonelevel koleksiyonu sıcak renk tonları ile içinizi ısıtıyor. 30 x 60 cm ve 40 x 80 cm ölçülere sahip duvar ürünleri mat dokusu ve krem rengi ile sade şıklık vadediyor. 10 x 80 cm’den 80 x 80 cm’ye kadar 6 farklı ebatıyla esneklik sunan porselen karo modelleri hem banyolar hem ticari zeminler için estetik tasarımlar yaratıyor. Koleksiyon bazalt, fildişi ve grej renk seçenekleri ile tercih alanınızı genişletiyor. Yer ve duvar döşemeleri taş dokulu mozaik ürünler ile mükemmel bir şekilde tamamlanıyor.  

Çakıl Taşı Dokusu ile Göz Kamaştıran Zeminler

VitrA, Ceppostone koleksiyonu ile İtalyan Ceppo di Gre esintilerini modüler ebatlarla hem ev içi alanlara hem ticari zeminlere taşıyor. İri taneli çakıl taşı dokusuna sahip colorbody porselen koleksiyonu, aşınmaya ve soğuğa karşı dayanıklılığı sayesinde balkon ve teras gibi dış alanlarda da kendine kullanım alanı buluyor. Mozaik ürünler 30 x 60 cm ve 5 x 5 cm ölçüleri, karakteristik mat tasarımı ve gri, koyu grej, vizon renk alternatifleri ile mutfaklara renk katıyor. Koleksiyonun porselen karoları, fon ve süpürgelik ürün tipleri ile zeminleri hareketlendiriyor. 10 x 80 cm, 40 x 80 cm, 60 x 120 cm, 60 x 60 cm, 8.5 x 60 cm ve 80 x 80 cm ölçülere sahip porselen karolar yaşam alanınızın her köşesine mükemmel uyum gösteriyor. 

Doğallığın Işıltısı

Cardostone koleksiyonu İtalyan Alpleri’nin sağlamlığı ile bilinen taşı Cardoso’yu tüm doğallığı ile evinize getiriyor. Beyaz damarlar ve rölfeyli yüzey, antrasit, bej, beyaz ve gri renk ile zarif bir şekilde buluşurken aynı zamanda Cardoso’nun taş dokusunu da göz alıcı bir şekilde yansıtıyor. Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz mozaik ürünler, mat yapısı ve 30 x 60 cm ve 5 x 5 cm ölçüleriyle güçlü dekorlar için ilham kaynağı oluyor. 7 farklı ebata sahip porselen karo modelleri, 10 mm ve 9 mm kalınlık alternatifleri ile hayallerinizi iç mekandan dışa mekana da taşımanıza imkan tanıyor. Zeminleri ve duvarları estetikle buluşturan Cardostone porselenler kolay temizlenmesi ve kaydırmaz özelliği sayesinde konforunuzu da artırıyor.   

VitrA seramik ürünleri modern ve doğal tasarımları ile yaşam alanınız için ilham kaynağınız oluyor. Modüler ebatları sayesinde esneklik sunan ürünler zeminlere karakter katıyor. VitrA karo modelleri hem iç ve dış mekanları şıklıkla buluşturuyor hem de dayanıklılığı ve kaydırmaz özelliği ile konfor sağlıyor. Siz de en yakın VitrA mağazasına uğrayarak estetiği ve doğallığı harmanlayan koleksiyonları inceleyebilirsiniz.

Be first to comment