Vestel Hızlı 8814TT Çamaşır Makinesi ile Zaman Artık BenimÇünkü evli olmak bunu gerektirir…

Birden bire değişir hayatınız ve önem sıranız tepeden aşağı farklılaşır. Son 1 yıldır durum bu bizde. Çamaşır asmak, onları kar beyaz yapmak, eve gelip koştur koştur makine açmak bu sürecin en büyük aktivitesi oldu 🙂

Hal böyle olunca da bana bu koşturmacalı süreçte yardım edecek başarılı bir dosta ihityacım vardı. Buldum da. “Vestel Hızlı 8814TT Çamaşır Makinesi…”

O artık benim en büyük kurtarıcım. Çalışan kadınlar için ev işi dünyanın en ağır yüklerinden biri. E tabi Türk halkının “yeni gelin evi” kavramı da girince işin içine sürekli dikkat etmek gerekiyor düzene. Ancak gel gör ki; çamaşırlarımın makinede kuruyup kalması, buruş buruş çıkması ve çekilmez ütü dertleri beni 1 yılda perişan etti. Araştırmak ve nokta atışı yapmak zorundaydım ki aynı şeyleri tekrardan yaşamayayım. Tüm bu araştırmalarım sonunda da bu harika ürünle karşılaştım.

Bu makinede yok yok. Öncelikle her yeni evli gibi bizim de gelecek planlarımız, pembe panjurlu ev düşlerimiz var. 🙂 E bu durumda biraz daha dikkatli harcama yapmak gerekiyor. Bu dost da tam olarak bu noktada bir süper kahraman gibi imdada yetişiyor. Kendisi Pyrojet teknoloji ile su ve enerji tasarrufunda tam bir yıldız. A+++ çamaşır makinelerinden %70 daha az enerji harcıyor ve benzer kapasiteli ürünlere kıyasla da %28 su tasarrufu sağlıyor.

Yani tam bir rekortmen!

Bir de 15 farklı program sayısı var. Kolay ütüleme fonksiyonu bebeğim, Süper Hızlı 12 dakikalık yıkama programı kıymetlim, 22 özel leke çıkarması ise tam bir süper starım 🙂

Gülmeyin halime. Dedim ya evlenince değer verdiğiniz şeyler çok değişiyor. Ben o 12 dakikalık yıkama ile kaç toplantıya geç kalmaktan kurtuldum bir bilseniz 🙂

He tabi bir de ruj ve fondotenimi sürekli kıyafetlerime bulaştırma alışkanlığım… O da 22 özel leke çıkarma programı ile çat çat bitiveriyor.

Kısacası evleneceklere ya da çamaşır makinesini yenilemek isteyenlere tüm kadınlık duygularımla tavsiye ediyorum bu süper kahramanı.

Deneyimlerimle ve gördüklerimle söylüyorum. Bu çamaşır makinesi ile Vestel aşmış dünyayı 🙂


Be first to comment