Ezgi Konucu Doğan Kimdir

 

Ezgi;
Kimdir?
Ne Yer?
Ne İçer?
Ne Sever?   

Efenim çenem durmaz, tipim hep kayıktır. Sosyal Medya ve İçerik işiyle ilgilenir, bol bol yazı yazar, son derece adı duyulmuş firmaların göz bebeği olurum. (Tabii ki yalan) 🙂

Genelde rahat kıyafetler giyinir, güneş gözlüklerim olmadan çıkmam evden.  Yıllardır bir kedinin annesiyken, sıyırmışlık seviyemi arttırmak ve bir insanın daha anası olmak istedim ve Leyla Hanım ile bu işlere adım attım.

2013 Eylül ayında hayallerindeki prensi bulup,  hemen evlendim onunla. Murat ile bi’ dolu maceramıza buradan da şahit olacaksın zaten.

24 Ağustos 1989 doğumlu gıcık bir başak kadınıyım. Bütün olayların detayına inerim. İnsanlar olayla ilgilenirken, ben olay kahramanının çocukluğuna bakarım. Denyoluk en baş özelliğimdir. Yazı yazmak, gezmek ve dekorasyon benim için tarifsiz keyiflerin başını çeker.

Sosyal sorumluluk projeleri, sevgi paylaşımları, iyilikler… Kısaca vicdani her duyguyu barındıran durumlarda önce kalbim, yettiğimce bedenim ve gerekirse paylaşımlarımla yer almaktan da asla vazgeçmemekteyim. Down Sendromlu dostlarım, bütün hayvanlar, çocuklar ve yardıma ihtiyacı olan her canlı için herkesle son raddeme kadar da savaşırım.

Dedim ya pek bir gıcığım. İyilik, vicdan gibi kelimeler sarfettiğime bakmayın. Taktı mı takarım istediğimi elde etmek için. Tüm sülalede tek kızım. Herkes öğretmen ol derken gittim büyük bir inatla Radyo Televizyon okudum. Senaryolar, seslendirme, film kareleri, duygular… Sanat ve sanata dair herkes ve her şeye saygım sonsuz ama hepsini beğenir miyim? Hayır… Dedim ya çok gıcığım.

Yoktur çenemin bağı, büzülmez ağız torbam. Konuşur da konuşur, hakkımı sonuna kadar savunurum. Bir ütopya tutturmuşumdur koşarım ardından. Kafamda hep olmaz denilenleri oldurma telaşı vardır. Büyürüm, yorulurum, gülerim, ağlarım ama yine de savaşırım.

Neyse efenim tuttu yine geveze halim. Ben de böyle bir tipim. Olura canınız sıkılır ya da merak duygunuz uyanıp ziyaret etmek isterseniz pek bir sevindirirsiniz.

Bana, utopikkafa@gmail.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Gülüşler, sevişler ve iyilikler sizinle olsun…  Sevgiler, Saygılar…