90’lar ve Yoncimik..

90 lar

Bugün rotamız 90’lar…

Serseri ruhun tavan yaptığı, Pop ve Rock müziğin hayatımızda büyük yer kapladığı bu dönemde stiliyle aklımıza kazınan pek çok star vardır ki; bunların başını da taktığı ters şapkası, dans figürleri ve zımbalı giysileriyle hiç kuşkusuz Yonca Evcimik çeker.

Ben de bugünkü kombinle 90’ları günümüze taşıdım ve size son model 90’lar stili yarattım. O dönemde çocuk ya da genç olan herkesin “hey gidi günler” diye iç geçirdiğini duyar gibiyim. Evet belki o dönemler tekrardan çıkmayacak karşımıza ama, o ruhu hala en derininde hissedenlere en azından kıyafetlerinde bu keyfi sürmeleri için küçük bir stil sunayım dedim.

Abone –  Kendine Gel ve daha nice hit olmuş şarkının kliplerinde karşımıza dönem ikonu olarak çıkan Yonca Evcimik’in tarzını beğeniyor ve  bugün de üzerinizde o parçaları taşımak istiyorsanız buyrunuz efenim kombin sizin…

Yırtık jean şort, zımbalı siyah bir şapka, bol ve erkeksi üstler, asker postalı modeliyle uzun yıllar varlığını sürdüren bot /çizmeler ve tabi ki yüzü kaplayacak büyüklükteki halka küpeler…

Biraz geçmişe gidip, orada bıraktığınız ruhunuzu geri alın ve günümüz modasıyla sentez yaparak kendi harikanızı kendiniz yaratın!

Güzel 90’ların, enerjik ruhu ile gününüzün keyif dolu geçmesi dileğiyle…

 

yoncimik

 

 Üst kısımda görmüş olduğunuz kombin detaylarına bukombin.com adresinde yer alan sayfamdan ulaşabilirsiniz. 

Be first to comment