Bahara, Pembe Tonlarıyla Selam Verin

kombin

Sonunda bu sabah gülümsedi güneş pencereden. Baharın geldiğini, çiçeklerin de artık gönül rahatlığıyla açacağını Nisan sonu da olsa görebildik. Madem artık güneş var, madem baharı hissedebiliyoruz o zaman bugüne özel pembe tonlarının hakim olduğu, son derece rahat ve sportif bir kombin oluşturayım dedim. İşte pembeler, griler ve kremlerle sportif şıklığa örnek bir kombin daha sizlerle…

Son dönemin en moda stillerinden olan renkli ve dar kesim pantolonlar, baharın vazgeçilmez parçaları arasında ilk sırada yer alıyor. Madem ki böylesine seviliyor ve herkes memnun hayatından o halde ben de biraz yavruağzı, biraz pembe renginde çok hoş bir pantolonla başladım kombine. Üzerine sizi asla sıkmayacak ve stilinizden hiçbir şey kaybettirmeyecek gri bir tişörtle şıklığın eksik kalan parçalarını tamamlamada en önemli kısmı halletmiş oldum. Gelelim ayakkabıya. Tercihim tabi ki topuklu ya da klasik bir modelden yana değil. Deri, bilekten kıvrımlı, zımba ve fermuarla orijinalleştirilmiş, krem bir spor ayakkabı bu kombin için en uygun seçim. Aksesuarlarda da kesinlikle baharın olmazsa olmazı fular ya da şalları kullanmak istedim. Kıyafete uyumlu tonlarda spor bir fular, tek kulağa takılan zincir küpe ve tabi ki yine pembe tonlarında şık bir saat, kombin için eksik kalan her şeyi tamamlamış oluyor.

Bu tarz giyimlere, açık ve dalgalı saçlar ya da at kuyruğu modelleri oldukça yakışır. Örnek olarak, yine aynı tonlarda kurdeleyle tutturulmuş dalgalı saç modelini kombin kenarına yerleştirdim. Olura hoşunuza gittiyse denersiniz.

Kısaca siz de bu tonları beğeniyor ve spor giyinerek de şık olunabileceğini düşünüyorsanız, bugünkü kombinden yararlanabilir, zevklerinizi giyiminizle birleştirebilirsiniz.

Baharın tadını çıkarmanız dileğiyle, güneşli ve gülüşlü günlere…

 

Be first to comment