Erkekler Modayı; Moda Cesur Erkekleri Sever

-“Bir erkek en fazla ne giyinebilir ki? Pantolon, ayakkabı, gömlek işte.” demeyin ve öncesinde muhakkak bu kombini inceleyin! Gömlek modelinden, pantolon rengine; kravat stilinden, ayakkabıya hangi tarzlar birbiriyle uyumlu olur? Zıt modeller nasıl stil haline dönüşür?sorularının cevabı tam olarak

burada gizli!

Kravat takıp, aynı zamanda askı takmak her ne kadar mümkün değilmiş gibi görünse de; kombine baktığımızda  pek de göze batmıyor bu model. Birden, “aslında olabilirmiş de!” ışığı yanıyor kafada. Kaliteli ve şık giyinmek isteyen tüm erkekler, önce giyim konusunda cesur olmalı ve farklı parçaları sentezlemekten asla korkmamalılar. Fazla uçuk giyinmek ya da kendinizden ödün vermek değil bahsettiğim cesaret hali. Sadece çizginizde ufak zigzaglar çizmenizin size pek de eksi dönüşü olmayacağını, aksine mutlu sonuçlar doğurabileceğini söylüyorum.

Denemek ister misiniz, yoksa aman bananecilerden olup önemsemez misiniz orası size kalmış. Olur da bir değişiklik yapıp, kendinizi yenilemek istersiniz diye benden size ufak bir örnek sadece. İnceleyin, bakın, deneyin. Beğenirseniz de başlangıç sayabilir, genç kızların kalbini daha fazla çalabilirsiniz =)

Şimdiden güzel değişimler, keyifli alışverişler…

Üst kısımda görmüş olduğunuz kombin detaylarına bukombin.com adresinde yer alan sayfamdan ulaşabilirsiniz. 

Be first to comment