Gülben Ergen Kombini ile Şıklık Sizinle

gulbnkombın

Gülben Ergen, günlük hayatında ne kadar rahat, bol ve sportif giyiniyorsa; sahne ve çekimlerde kendine bir o kadar özen gösterip, en güzeli yakalamaya çalışır her zaman.

Belki doğum günlerimiz arasında sadece bir gün oynamasının, belki de tarz olarak benzememizin etkisiyle bugünkü kombinde Gülben Ergen’in ELELE Dergisi için yapılan çekiminden esinlendim ve var olan parçaları bu şekilde düzenledim. Blazer Ceket ve Bol Paça koyu renkli pantolonlara olan zaafımın fazlasıyla üst seviyede olması da bu konudaki en büyük sebebim oldu tabi.

Boyunuzu olduğundan çok daha uzun gösterecek ve şıklığınızla gideceğiniz ortamda yıldız gibi parlayacağınız bu kombinle “harika görünüyorsun” iltifatlarını duymaya şimdiden hazır olun.

Genelde toprak tonları ya da açık renkli üstlerle tamamlandığında çok daha asil bir görünüm oluşturan bol pantolon modellerinden dolabınızda bir adet bulunsun muhakkak.

İş toplantısı, akşam yemeği, kokteyl vb. pek çok davette şüphe etmeden kullanabileceğiniz bu stille, asla pişman olmayacak ve yeni keşifler yaparak kendi kombininizi kendiniz oluşturacaksınız.

Gideceğiniz mekan ya da konsepte göre tamamlayacağınız göz makyajınızı eğer ki akşam kullanacaksanız, kesinlikle siyah far ve kalemlerle belirginleştirerek uygulamalısınız. Uzun – geniş küpeler ve büyük bir kemer de tamamlayıcı aksesuarlarınızın başını çekmeli. Saçlarınızda ise;  uzun kullanıyorsanız dağınık topuz, kısaysa da maşa yapmanız çok daha hoş görünmenize yardımcı olacaktır.

Kusursuz stile kavuşmanın, herkes tarafından beğenilmenin ve her şeyden önce şık olmanın tadını çıkaracağınız bu stilden asla vageçemeyeceksiniz.

Şimdi gidin ve  bol paça pantolonlardan bir adet edinin, sonra da tarzınızla en beğenilen giyimli kadın olmanın keyfiyle gülümseyin…

 

gülben

 

Üst kısımda görmüş olduğunuz kombin detaylarına bukombin.com adresinde yer alan sayfamdan ulaşabilirsiniz. 

 

Be first to comment