H&M dedi mi, orada duracaksın aga!

hm-the-blues-campaign-01Bir H&M sevdamız var ki; aman Yarabbim… Bıkmıyoruz, ıslah olmuyoruz.

Neyini seviyoruz peki bu kadar?

Sıkı bir H&M aşığı olarak kendi kendime sordum. Neden H&M dedim, nedennn?… 

Bir kere adamların tasarımları harika. En ünlü markaların, en ünlü modellerinin üç beş değişimini alıyorlar ve seriyorlar önümüze. Bir de ucuz fiyata satmıyorlar mı onları?.. Aman Allah.

Hem şık hem de ucuz şeylere kim dayanabilir allasen? Ayrıca önemli bir detayı da var. Buradaki ürünler bedeninizden bir beden küçükleriyle oluyor üzerinize. Fark etmemiş olamazsınız. M beden biri bir bakıyor S giyinmeye başlamış. Nasıl bir şımarma alıyor insanı, nasıl bir ben zayıfım havaları. Aman Allah’ım yok böyle egoistlik.

Sonracığıma. Burada her tarza uygun kıyafet var. Kokoşlar da besleniyor, salaşlar da…

Takıları ve iç çamaşırlarından bahsetmiyorum bile. Ayakkabıları deseniz o, 24.90’a sattıklarından evde 4 tane var yahu.

Kısaca benim dolap H&M ve diğerleri olmak üzere iki gruba ayrıldı son 3-4 yıldır. İlk açıldığı günden beri sıradan bir t-shirt indiriminden başlayıp, sade bir lastik tokanın çeşitlerine kadar her şeyi biliyorum. Alışveriş tutkum bu ismi duyunca yükseliyor, yükseliyor arşa değdiriyor başını.

Seviyom kız seni diyesim geliyor bu H&M’e. Öyle bir sıcaklık, öyle bir samimiyet yani. Sen beni mutlu ediyorsun ya, Allah da sana bol kazanç vere.

Bu arada son bir kaç gündür indirimli ürün bitti mağazalarda. Şu an tamamen İlkbahar / Yaz koleksiyonu hakim. Ama yine de hepsi çok ucuz be. Gidin bakın siz yine. Hadi hadi. Alışverişiniz keyifle sonlana.

1 Comment

  • Yanıtla Ocak 16, 2017

    Sinan

    Allah iyiligini versin

Leave a Reply