Siyah Cazibesi

Siyahın asaleti ve her bedene yakışan haliyle hepimizin gardroplarında “siyahlar ve diğerleri” diye ayırdığımız bir iş bölümü muhakkak vardır.

İş toplantısı, 5 dakika sürmesine rağmen güzel olmak zorunda olduğumuz nikah davetleri, akşam yemekleri, en eğlenceli partiler, en özel geceler… Hayatın her anında, her mevsiminde ve her durumunda giyilebilecek tek renk kuşkusuz ki; sadece siyahtır. Gidilen mekana, konsepte ve amaca hiçbir zaman abartılı kalmaz, kimse de yadırgamaz.

Matem rengi olarak tanımlayanlara inat, siyah bir elbisenin ufak detaylarla son derece şık, asil ve kusursuz görünüme kavuşturulabileceğini hepimiz gayet de iyi biliyoruz.

Rengarenk elbiselere bakıp, gün sonunda almış olduğunuz elbisenin rengi siyah değil mi sanki? Hanımlar yapmayın! Hepimiz kabul etmeliyiz ki, siyah renk bizim için ayrı bir tutku ve güveni ifade etmekte.

Bırakın bahar gelmiş renklenelim, yasa girmedik sözlerini. Hepinizin 50 kıyafeti varsa 35’i siyah renkli =) Şimdi gelin ve siyahın asaletini her detayında görebileceğiniz kombine bir göz atın.

İnce bir siyah külotlu çorap, rugan ayakkabı ve portföy çanta, altın kaçamağıyla sağlanan renk uyumuyla şahane küpeler, diz boyu sade bir elbise ve hafif ama hoş görünüm oluşturan makyaj. İşte size mis gibi bir stil, enfes bir kombin. Giyinin gare.

 

 Üst kısımda görmüş olduğunuz kombin detaylarına bukombin.com adresinde yer alan sayfamdan ulaşabilirsiniz. 

Be first to comment